"PIKNIK POD BOCIANIM GNIAZDEM"

12 czerwca odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Bocian - niezwykły ptak i jego świat" organizowanego przez Koło Przyjaciół Dzieci działające przy Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach. Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło podczas „Pikniku pod bocianim gniazdem" na terenie przyszkolnym.

Komisja wybrała i nagrodziła łącznie 120 prac (spośród 502 nadesłanych). Wyróżnieni uczniowie z naszej szkoły to:

Patryk Kowalczyk- IIIC

Wiktoria Rybczyńska- IIIC

Julia Jabłońska- IIIC

Kasia Ginda- IID

Hania Sikora- IC

Laureaci konkursu uczestniczyli w pikniku, podczas którego otrzymali dyplomy i nagrody. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: dmuchany zamek, malowanie twarzy, strzelanie z łuku, bańki mydlane. Wszyscy mogli skosztować pysznych swojskich wypieków. Dużym zainteresowaniem cieszył się również pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Do zabawy zachęcali animatorzy wraz z sympatycznym Kubusiem Puchatkiem.

Aleksandra Halikowska

(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)