JUŻ WKRÓTCE MOŻESZ ZOSTAĆ WŁAŚCICIELEM KONSOLI , NOWOCZESNEGO TABLETU, APARATU FOTOGRAFICZNEGO

WAKACYJNA PRZYGODA Z FINANSAMI

KONKURS Z NAGRODAMI!!!

CZAS – 2 TYGODNIE – DO 20.09.2014

W bieżącym roku szkolnym opiekunami SKO są: Elżbieta Rusiecka i Urszula Suchodolska.

Zapraszamy wszystkich SKO-wiczów do udziału w konkursie pt. „WAKACYJNA PRZYGODA Z FINANSAMI" . Konkurs jest organizowany przez PKO Bank Polski i polega na:

1. Przygotowaniu – zgodnie z kategorią wiekową do 9 lat pracy plastycznej temat pracy Wakacyjna przygoda z finansami.

- technika dowolna – mile widziane mieszana technika

- format A4

Prace podpisane na odwrotnej stronie, podany wiek, nazwa szkoły składamy u opiekunek SKO w bibliotece szkolnej lub przesyłamy indywidulnie na adres:

02-515 Warszawa

Do wysyłanej pracy dołączamy oświadczenie, które znajduje się na stronie:

www.pkobp.pl/media_ , koniecznie podpisane przez rodzica.

1. Dla grupy wiekowej od 10 do 13 lat zorganizowany jest konkurs polonistyczny, który polega na napisaniu opowiadania, które ma łączyć 2 elementy: wakacje i finanse. Objętość pracy nie może przekroczyć 3 tysięcy znaków pismem komputerowym lub strony A4 pismem odręcznym. Opowiadanie napisane odręcznie wysyłamy wraz z oświadczeniem na adres:

02-515 Warszawa

Dołączamy koniecznie oświadczenie podpisane przez rodzica! Prace napisane komputerowo wysyłamy na e-mail sko@pkobp.pl , ale oświadczenie musimy wysłać pocztą lub kurierem na adres:

CO MOŻNA WYGRAĆ!!!!

W OBYDWU KATEGORIACH MOŻNA WYGRAĆ:

- jedną Konsolę do gry z grą i 1 kartą pamięci 4GB,

- 2 nowoczesne tablety,

- 3 aparaty fotograficzne dla dzieci,

- 10 zestawów gadżetów bankowych

TERMIN KONKURSU UPŁYWA 20.09.2014R.

DOKŁADNE INFORMACJE NA STRONIE:

NA TEJ STRONIE MOŻNA ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM I POBRAĆ OŚWIADCZENIE DLA RODZICA LUB MOŻNA POBRAĆ JE Z TEGO MIEJSCA:  (123.92 kb)

Opiekunki SKO: Elżbieta Rusiecka, Urszula Suchodolska