SMACZNE I ZDROWE

PRODUKTY KRAMIKOWE

Taki tytuł nosi realizowany w naszej szkole projekt edukacji prozdrowotnej. Organizowane przez uczniów i ich rodziców, pod kierunkiem Grażyny Kośnik, kramiki ze zdrową żywnością cieszą się niezwykłą popularnością wśród społeczności szkolnej. Tak było i tym  razem. 23 września, w pierwszym dniu kalendarzowej jesieni, na obleganym w czasie przerw kramiku uczniowie i pracownicy szkoły mogli zaopatrzyć się w smakowite kanapki, świeże soki owocowe, owoce. Nie zabrakło też słodkości, które jedzone z umiarem nikomu nie zaszkodzą. Amatorzy ciasta i galaretek z owocami mieli szeroki wybór.

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii                           E.R