(szerokość: 190 / wysokość: 100) 04.10.2014 r. w sobotę  w Goliszowie odbyły się „Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Warcabach Klasycznych".

Jak co roku w zawodach tych brali udział uczniowie z „Kółka Warcabowego" z naszej szkoły.

A o to wyniki uzyskane wyniki:

Kategoria „Orlik"

I m. – Wiktoria Rybczyńska z klasy IV

II m. – Julia Wiśniewska z klasy IV

III m.– Ania Tersa z klasy IV

Chłpcy

II m. – Marcel Bij z klasy IV

III m. – Michał Chopkowicz z klasy IV

IV m. – Jakub Kałwak z klasy III

Kategoria „Młodzik"

I m. – Hania Chopkowicz  z  klasy VI

II m. – Julia Kałwak z klasy VI

III m.- Nikola Biernacka z klasy VI

IV m.  – Martyna Bijak z klasy V

Zawodnicy, którzy otrzymali I miejsce otrzymali medale i puchary oraz pamiątkowe książki,

II i III miejsce medale

Wszyscy zawodnicy dostali odblaskowe opaski na ręce.

Organizatorzy zawodów ufundowali dodatkowo puchary dla najmłodszych uczestników turnieju. Był to uczeń naszej szkoły : Jakub Kałwak z klasy III c.

W/w uczniowie z „Kółka warcabowego"  przeszli dalej i uzyskali prawo startu w eliminacjach strefowych w Warcabach 100-polowych, które odbędą się 18.10.2014 r. w Ciechowie (gmina Środa Śląska ). Będziemy reprezentować powiat legnicki.

Wszystkim wygranym serdecznie gratuluję.

Bożena Szarek

Opiekun „Kółka warcabowego