JAK W BULLERBYN

(szerokość: 190 / wysokość: 162)Na lekturze „Dzieci z Bullerbyn" wychowało się wiele pokoleń. Uczniowie z klasy III c przerabiając tę lekturę byli pełni podziwu dla pomysłowości wesołej gromadki z małej szwedzkiej osady. Widać, że nie mając dostępu do komputerów, telefonów i innych dobrodziejstw cywilizacji można było ciekawie spędzać czas. Trzecioklasiści postanowili trochę naśladować bohaterów lektury i przebrani w ubrania swoich rodziców opowiadali najciekawsze zdarzenia w Bullerbyn, odgrywali scenki, recytowali wiersz o Astrid Lindgren i wykonali makietę osady. Było twórczo i wesoło. Tak przerobionej lektury długo nie zapomną.
   (szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii      E.R