ODDZIAŁ OKRĘGOWY I MIEJSKI TPD W LEGNICY
OGŁASZAJĄ TRADYCYJNY KONKURS NA
"NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ - 2014"

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 5-19 lat oraz dla grup (np. świetlica, koło, Warsztaty Terapii Zajęciowej, grupy dzieci, przedszkola). Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież z całego Dolnego Śląska i kraju.

Konkurs trwa do 9 grudnia 2014 r. Technika wykonania prac jest dowolna, wielkość do 60 cm szerokości.

Przy ocenie preferowane będą szopki, w których figurki będą wykonane własnoręcznie.

Nadsyłane prace należy opisać DRUKOWANYMI DUŻYMI LITERAMI (najlepiej komputerowo), podając:

·         imię i nazwisko,

·         wiek

·         szkołę lub placówkę wykonującego.

Prace oceniane będą w grupach wiekowych 5-7 lat, 8-11, 12-15 , powyżej 16 lat. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymają dyplomy uczestnictwa.

Nagrodzonych zostanie około 50 prac atrakcyjnymi nagrodami, w tym m. in. tablet, aparat fotograficzny i inne.

Liczymy na pomysłowość, kreatywność i wenę twórczą.

Prace należy dostarczyć do świetlicy szkolnej

Termin składania prac upływa 8 grudnia