ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W III C

(szerokość: 190 / wysokość: 193) Zastanawiając się nad tym, co to jest patriotyzm i w czym może się on przejawiać w dzisiejszych czasach, uczniowie klasy III c doszli do wniosku, że umiłowanie Ojczyzny to nie tylko szacunek do symboli narodowych, ale uczciwa praca, a w przypadku uczniów systematyczna nauka zapewniająca dobre wykształcenie, a także obchodzenie ważnych dla naszego narodu świąt i rocznic. Stąd klasowe obchody Święta Niepodległości. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania pięknie granych i śpiewanych przez Kubę Koziara i Julię Górną, pod kierunkiem i przy współudziale Pani Agaty Koziar, pieśni patriotycznych i wojskowych. Był to czas na zadumę, refleksję oraz opowieści o ważnych wydarzeniach w dziejach naszego państwa.

(szerokość: 311 / wysokość: 162) (szerokość: 375 / wysokość: 246)

(szerokość: 750 / wysokość: 562)    (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii                  E.R