MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO LEGNICY KLASY I C I III B

(szerokość: 190 / wysokość: 273)4 grudnia uczniowie klasy I c i III b z okazji Mikołajek udali się na wycieczkę do Legnicy. W kinie „Helios" obejrzeli baśń pt. „Siedem krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę".

Film ten połączył najsłynniejsze motywy bajkowe, tworząc ciekawą opowieść o czarownicy, księżniczce, smoku i krasnoludkach. A trójwymiarowy odbiór przeniósł wszystkich w zadziwiające miejsca, wywierając niesamowite wrażenie na małych widzach.

Po zakończonym seansie obie klasy udały się na poczęstunek do KFC.

Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły, gdzie na wszystkie dzieci z kl. I c czekały jeszcze  słodkości od Mikołaja - jako wyróżnienie - za systematyczne oszczędzanie w SKO.

Alicja Gac

KINO

KFC

PO POWROCIE DO SZKOŁY - PREZENT OD MIKOŁAJA ZA SYSTEMATYCZNE OSZCZĘDZANIE W SKO