PO RAZ 11-TY Z KOLĘDĄ WE WROCŁAWIU

15 grudnia uczniowie naszej szkoły wraz z burmistrzem Janem Serkiesem i dyrektorką Elżbietą Borysewicz odwiedzili z przedświątecznymi życzeniami po raz 11-ty Wojewodę Dolnośląskiego, Marszałka Województwa, panią Kurator Oświaty. Szkolny zespół ALLEGRO pod kierownictwem Zenona Chmielewskiego zaśpiewał tradycyjne kolędy i pastorałki.

Po wspólnym kolędowaniu W Urzędzie Marszałkowskim przedstawiciele zarządu województwa poczęstowali uczniów słodyczami, wręczyli młodym artystom upominki i zrobili wspólne, pamiątkowe zdjęcia.

źródo:http://www.umwd.dolnyslask.pl                   Wkrótce więcej zdjęć         E.R