Świąteczna wizyta kl. I B  u przedszkolaków

w Klubie Malucha „Skrzat"

19 grudnia  uczniowie klasy I b z wychowawczynią Dorotą Chopkowicz oraz nauczycielką języka angielskiego Iwoną Nowicką, odwiedzili Klub malucha „Skrzat" w Chojnowie. Uczniowie zostali zaproszeni przez grupę starszaków i  ich wychowawczynię Małgorzatę Kozioł.

Tematem spotkania były zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Zarówno uczniowie jak i przedszkolaki przedstawiły program artystyczny obejmujący kolędy i bożonarodzeniowe wierszyki oraz rozmawiały na temat świątecznych tradycji i zwyczajów.

Następnie przyszedł czas na słodki poczęstunek i chwilę wspólnej zabawy.

Na pożegnanie uczniowie wręczyli przygotowaną przez siebie choinkę z szyszek i orzechów, a sami otrzymali słodkie pierniczki.

Dziękujemy za miłe przyjęcie, do zobaczenia w naszej szkole.

Dorota Chopkowicz

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)

(szerokość: 375 / wysokość: 248)  (szerokość: 375 / wysokość: 248)

Więcej zdjęć w galerii                   E.R