ZIMOWISKO DO KARPACZA – INFORMACJE DLA RODZICÓW

Oddział Miejski TPD w Legnicy zawiadamia, że wyjazd na pierwszy turnus na zimowisko do Karpacza nastąpi w dniu 17.01.2013 r. (sobota) o godz. 9:00 na parkingu koło siedziby Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, al. Orła Białego 2 (obok ul. Zielonej). Powrót dzieci zaplanowany jest na 24 stycznia 2013 r. (sobota) około godziny 15:00.

UWAGA!
Uczestnicy bez nakryć głowy, szalika i rękawiczek nie będą mogli wyjechać na zimowisko!!

Uczestnicy powinni zabrać ze sobą:
1. Legitymację szkolną!
2. Bieliznę osobistą i nocną, obuwie na zmianę, ubranie zimowe: czapka, szalik, rękawiczkistrój i czepek do kąpieli,  przybory toaletowe.
3. Można zabrać ze sobą instrumenty muzyczne, śpiewniki, lekki mały zimowy sprzęt sportowy (sanki, jabłuszka), łyżwy.

Dom Wczasowy „MORION"
ul. Nad Łomnicą 7
58-540 Karpacz

Telefon do ośrodka  ogólnodostępny: 75 761 92 77

W sprawach koloni prosimy kontaktować się z biurem TPD pod nr tel.  76 724 51 09

II TURNUS

Oddział Miejski TPD w Legnicy zawiadamia, że wyjazd na drugi turnus na zimowisko do Karpacza nastąpi w dniu 24.01.2013 r. (sobota) o godz. 10:00 na parkingu koło siedziby Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, al. Orła Białego 2 (obok ul. Zielonej). Powrót dzieci zaplanowany jest na 31 stycznia 2013 r. (sobota) około godziny 15:00.