„Mój wymarzony prezent pod choinkę"

W grudniu na łamach portalu www.chojnow.pl ogłoszono konkurs plastyczny dla dzieci z Miasta i Gminy Chojnów. Celem konkursu było przedstawienie wymarzonego prezentu, który chciałoby się znaleźć pod choinką. Do 9 stycznia uczniowie mieli czas złożyć prace plastyczne w naszej bibliotece. 13 stycznia do naszej szkoły przybyli prowadzący portal z prezentem dla ucznia klasy III d Bartosza Gindy, który otrzymał wyróżnienie. Jakież było zaskoczenie na twarzy ucznia, nie wiedział, że jego praca została doceniona i otrzyma tyle prezentów. Gratulacje dla Bartka.

Elżbieta Rusiecka

Mój wymarzony prezent pod choinkę - ŚWINKA MORSKA