PODSUMOWANIE KONKURSU „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie"

W wyniku podsumowania XIII Konkursu Plastycznego „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy z naszej szkoły laureatami zostali:

1.          1Lena Olbrych kl. Id

2.          2. Nikola Marcinek kl. Id

Uroczyste podsumowanie: otwarcie wystawy, wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w dniu 31 marca br. o godz. 14:30 w sali widowiskowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Legnicy (ul. Jordana 17).

Wyróżnionym uczennicom serdecznie gratulujemy.

Aleksandra Halikowska