WYNIKI KONKURSU LOGICZNEGO MYŚLENIA

Duży sukces uczniów naszej szkoły! W klasach młodszych (1-3) mamy troje laureatów i dwa wyróżnienia. Laureaci to: Hubert Kupczyński (3 miejsce  Polsce), Eliza Laskowska (9 miejsce), Wojciech Marciniszyn (9 miejsce). Wyróżnienia otrzymali: Kajetan Tracz i Stanisław Henś. Wszyscy są uczniami klasy 3a. Gratulujemy również wysokiego wyniku: Jakubowi Kałwakowi z kl. 3c, Patrycji Marciniszyn z kl. 3a, Zuzannie Bajek i Martynie Merunowicz z kl. 3c, Dominikowi Zgrzeblakowi z klasy 2c i Michałowi Frąckowiakowi z klasy 1a.

W grupie starszej (4-6) mamy dwoje laureatów i jedno wyróżnienie. Laureatami są Michał Janusz z 5a (7 miejsce w Polsce) i Hanna Chopkowicz z 6b (10 miejsce). Wyróżnienie otrzymała Julia Kałwak z kl. 6b. Wysokie wyniki osiągnęli też: Natalia Gniewczyńska z kl. 5a, Agnieszka Miłuch z kl. 6a, Maksymilian Szczepanowski z kl. 5a i Mateusz Kłusek z kl. 4b.

Serdecznie gratulujemy!

Szczegóły dotyczące wyników WSZYSTKICH uczestników konkursu dostępne są u nauczycieli matematyki.