Sukces Dominiki w Jaworze

W piątek 17 kwietnia w Jaworze odbył się VII Festiwal Twórczości Szkół Korczakowskich. Jego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze. Uczestniczyło w nim 11 zaproszonych szkół, w tym czeska szkoła z Turnova, które jest miastem partnerskim Jawora. W ramach Festiwalu zorganizowany został Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, w którym uczestniczyła nasza solistka Dominika Pawłowska. Zaśpiewała ona piosenkę Duffy pt. „Mercy"  i w kategorii indywidualnej zdobyła I miejsce, a jej występ „porwał" publiczność. Uczestnicy Festiwalu mogli również obejrzeć ciekawe, pouczające przedstawienie na temat przyjaźni, przygotowane przez uczniów jaworskiej szkoły. Oczekiwanie na wyniki konkursu umilił słodki poczęstunek i możliwość podziwiania nagrodzonych konkursowych prac literackich i plastycznych.

Dominice serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze wielu wokalnych sukcesów!

Aneta Czapska, nauczyciel języka angielskiego