Odchudzanie plecaków w I B zaliczone!

(szerokość: 190 / wysokość: 268)Nasza szkoła podejmuje wiele działań, których celem jest promocja zdrowia. Jednym z ostatnich  jest projekt  „Odchudzamy szkolne plecaki".

W ramach tej akcji 8 maja, w klasie I B zważono plecaki uczniów. Waga zapakowanego plecaka wynosiła od 3,5 do 4 kg, z czego podręczniki w danym dniu ważyły 2,5 kg. Jest to bardzo dobry wynik. Miały na to wpływ wcześniejsze działania, jak: rozmowy z rodzicami podczas zebrań klasowych i poganki w czasie lekcji z wychowawcą. Ponadto uczniowie niektóre podręczniki i pomoce szkolne zostawiają w klasie.

Jest to przykład, że  dobry rezultat może zostać osiągnięty dzięki zrozumieniu problemu i wspólnemu zaangażowaniu, za co rodzicom bardzo DZIĘKUJEMY.

Wych. Dorota Chopkowicz

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)

E.R