„PCHŁA SZACHRAJKA"

"Chcecie bajki? Oto bajka! Była sobie Pchła Szachrajka....!" Tymi słowami uczniowie z klas I ze świetlicy rozpoczynały swoje przedstawienie dla młodszych kolegów i koleżanek z  Przedszkola nr 1 i nr 3 w Chojnowie. W przedstawieniu pt: "Pchła Szachrajka" dzieci pokazały jakie figle i żarciki płatała pchła innym ludziom. Po przedstawieniu mali aktorzy wręczyli wykonane przez dzieci ze świetlciy z klas I i II zakładki do książek.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania wzięli udział w zabawach muzyczno – ruchowych przeprowadzonych przez p. Malwinę Rząsę.

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII  E.R