WyglÄ…da dobrze

III c  ODCHUDZA SWOJE PLECAKI

My, uczniowie klasy III c, bierzemy czynny udziaÅ‚ w projekcie „Odchudzamy szkolne plecaki".  PrzejrzeliÅ›my zawartość naszych plecaków i już wiemy, że wiele rzeczy znalazÅ‚o siÄ™ w nich niepotrzebnie. Pani przeprowadziÅ‚a z nami pogadankÄ™ i uÅ›wiadomiÅ‚a, w jaki sposób należy siÄ™ pakować, jak prawidÅ‚owo nosić plecaki i przypomniaÅ‚a o wÅ‚aÅ›ciwej postawie podczas siedzenia w Å‚awce. Na lekcji w-fu pokazaÅ‚a nam zestaw ćwiczeÅ„ ksztaÅ‚tujÄ…cych prawidÅ‚owÄ… postawÄ™ i odciążajÄ…cych krÄ™gosÅ‚up. WykonaliÅ›my też wspólnie plakaty na szkolnÄ… wystawÄ™. Do tej pożytecznej akcji wÅ‚Ä…czajÄ… siÄ™ nasi rodzice, którzy bÄ™dÄ… czuwać, abyÅ›my nabrali wÅ‚aÅ›ciwych nawyków.A wszystko po to, żebyÅ›my zdrowo roÅ›li i dobrze siÄ™ rozwijali.

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 499)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII     E.R