WYNIKI KONKURSU „MOJA MAŁA OJCZYZNA"

W wyniku podsumowania XIII Regionalnego Konkursu plastycznego i fotograficznego „Moja Mała Ojczyzna" organizowanego przez TPD w Legnicy komisja oceniająca postanowiła nagrodzić i wyróżnić 37 prac plastycznych spośród 280 nadesłanych oraz 13 osób w kategorii prace fotograficzne spośród 129 fotografii.

Nagrodzone dzieci z naszej szkoły to:

·        w części konkursu plastycznego – kategoria wiekowa 8 – 11 lat

II miejsce: Natalia Roznowska kl II C i Dominik Zgrzeblak kl II C

Wyróżnienie: Bartosz Ginda kl III D

·        w części konkursu fotograficznego

Wyróżnienie: Zofia Kułacz kl I B

Wręczenie nagród nastąpi 30 maja podczas Festynu Rodzinnego w auli Szkoły Podstawowej Nr 9 w Legnicy ul. Marynarska 31 o godz.  14:00.

Aleksandra Halikowska