ANGIELSKI W AKCJI! IV A UCZY RODZICÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO

26 maja klasa IV a zorganizowała pod kierunkiem wychowawczyni p. S. Kaszowskiej lekcje języka angielskiego dla rodziców.

Uczyliśmy już pierwszaków, trzecioklasistów więc przyszła pora aby rodzice mogli zobaczyć nasze zaangażowanie w projekcie „Szkoły z klasą 2.0" . Głównym naszym celem było nie tylko nauczenie rodziców słownictwa z języka angielskiego przydatnego w życiu codziennym ale również wspólna integracja w przyjacielskiej atmosferze.

Ciekawe ćwiczenia z tablica interaktywną w programie LearningApps, gry i zabawy językowe z muzyką i materiały ksero przygotowane przez uczniów specjalnie na tą okazję sprawiły, że rodzice fantastycznie odnaleźli się w roli uczniów. Chętnie  brali udział we wszystkich etapach lekcji  i nawet mogli rywalizować ze swoimi dziećmiJ.  Uśmiech i pozytywne komentarze rodziców motywowały czwartoklasistów do wcielenia się w rolę nauczycieli tak na 100% i zorganizowania podobnej lekcji w przyszłości.

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII           E.R