Na tropie tajemnic, czyli z książką na walizkach po Dolnym Śląsku:

zakończenie projektu

W dniu 12 czerwca 2015 r. w MBP odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu „Na tropie tajemnic, czyli z książką na walizkach po Dolnym Śląsku". Uczestniczyli w nim przedstawiciele wszystkich instytucji, które wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną wykonywały projektowe działania między innymi nasza szkoła, którą reprezentowała dyrektor Elżbieta Borysewicz i szkolny koordynator Elżbieta Rusiecka, Bożena Szarek i Zenon Chmielewski.

Spotkanie rozpoczęło się inscenizacją „Święto bajek" wykonaną przez dzieci z naszej szkoły, przygotowane przez  Bożenę Szarek, która od wielu lat współpracuje z MBP w Chojnowie. Następnie dyrektor Barbara Landzberg przedstawiła informacje o projekcie i chojnowskich przedsięwzięciach: uczestnictwie w IX Dolnośląskim Turnieju Młodych Recenzentów „Przygoda, tajemnica, sensacja w książce" i konkursie plastyczno-literackim „A to historia!" oraz o spotkaniu autorskim z Marcinem Pałaszem, w którym nasi uczniowie uczestniczyli, a jeden z uczniów Łukasz Darmoros za ciekawe pytania otrzymał książkę z autografem od samego pisarza.

Konkurs plastyczno-literacki „A to historia!":

Z Chojnowa do konkursu zgłoszono 6 prac.

Wśród uczniów wyróżnionych przez MBP w Chojnowie znalazła się nasza uczennica Natalia Borowy.

Podczas spotkania za współpracę wręczone zostały podziękowania dyrektorom, szkolnym koordynatorom projektu i nauczycielom. Z naszej szkoły takie podziękowanie otrzymała dyrektor Elżbieta Borysewicz, koordynator Elżbieta Rusiecka, za wieloletnią współpracę Bożena Szarek oraz Zenon Chmielewski.

E.R

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

zdj. MBP                                                                                                                                                                                        E.R