NOC W SZKOLE

Noc z 19 na 20 czerwca była dla uczniów klasy III c wyjątkowa. Spędzili ją w szkole. Po co? Powodów było wiele. Chociażby po to, żeby się przekonać, jak się śpi w warunkach innych niż domowe, bez rodziców, w klasie, w której uczyło się czytać i pisać. Żeby pobyć razem, powspominać z panią mijające trzy lata. Wspólne posiłki, gry i zabawy, popisy w śpiewie i tańcu, ciekawe konkursy i dyskoteka, a przede wszystkim nocne rozmowy, śmiechy i żarty wypełniły czas pobytu. Na spanie nie było zbyt dużo czasu.Trzecioklasiści dziękują wychowawczyni Grażynie Kośnik za oryginalną atrakcję, mamom - Karolinie Wolskiej i Monice Tomaszewskiej za włączenie się w organizację i czynny udział oraz rodzicom za pyszny prowiant i czekanie z utęsknieniem na powrót swoich pociech do domu. I zapewniają wszystkich, że nasza szkoła to przyjazne miejsce nie tylko w dzień, ale także w nocy.

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii                   E.R