Spotkanie z policjantami w klasie II b

2 października w klasie II b gościliśmy policjantów Komendy Miejskiej w Legnicy. Uczestnikami spotkania byli również uczniowie klasy II d.

Mundurowi, pan Jan i pan Andrzej w ciekawy, chwilami zabawny sposób przypomnieli uczniom o zasadach bezpiecznego poruszania się na drodze,  konieczności korzystania z numerów alarmowych i sposobach radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

Uczniowie obu klas mieli okazję przećwiczyć określone sytuacje, wczuć się w rolę osoby poszkodowanej i szukającej pomocy.

W nagrodę za wykazanie się dobrą wiedzą zdobytą na lekcjach i wzorowo zdany sprawdzian z wiadomości o „bezpieczeństwie własnym i innych" otrzymali od naszych gości drobne upominki.

Wychowawczyni: Dorota Chopkowicz

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)
  (szerokość: 375 / wysokość: 248)  (szerokość: 375 / wysokość: 248)
  (szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)