WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ WOKINI

W czwartek 15 października uczniowie klasy I b i I c wybrali się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej Wokini w Ostaszowie.

Dzieci zwiedziły muzeum ze spreparowanymi zwierzętami z całego świata. Poznały życie, zwyczaje i kulturę Indian. Podziwiały zgromadzone repliki przedmiotów wykorzystywanych przez czerwonoskórych w życiu codziennym.

Uczniowie zmagali się w różnych konkurencjach, takich jak strzelanie z łuku, rzucanie do celu. Po wyczerpujących zadaniach zasiedli przy ognisku, aby w indiańskim gronie zjeść kiełbaski.

Wycieczka pomimo jesiennej pogody była udana. Wszyscy zadowoleni wrócili do domu.

Aleksandra Halikowska, Celina Wojtala

(szerokość: 375 / wysokość: 249) (szerokość: 375 / wysokość: 249)

(szerokość: 375 / wysokość: 251) (szerokość: 375 / wysokość: 251)

E.R