CZYTANIE ŁĄCZY POKOLENIA"

Rozwój tak cenionych we współczesnym świecie cech, jak kreatywność, twórczość czy empatia wynikają przede wszystkim z czytania. Książki pozwalają ponadto lepiej zrozumieć świat – przedstawione w nich symbole oraz zdarzenia znane z dnia codziennego sprawiają, że kilkulatki szybciej adaptują się do otaczającej je rzeczywistości.

W związku z akcją czytania w świetlicy pod nazwą „Czytanie łączy pokolenia" dnia 23.11.2015 roku na świetlicy w klasie I c oraz I d pani Anna Dybał i pan Ireneusz Merunowicz czytali dzieciom bajki pt. „Psotnik" oraz „Robot Robert". Dzieci z przyjemnością wsłuchiwały się w ciekawe historię.

Dziękujemy bardzo zaproszonym gościom za przybycie i umilenie czasu naszym ŚWIETLICZAKOM.

Wychowawca świetlicy Małgorzata Kozioł

(szerokość: 375 / wysokość: 249) (szerokość: 375 / wysokość: 249)

E.R