„CZYTANIE ŁACZY POKOLENIA"

Dzisiaj w świetlicy dzieci z klas drugich wysłuchały fragmentów opowiadań z książeczki Renaty Piątkowskiej pt."Mruk – opowiadania o kotkach, kotach i kociskach", które czytała pani Marzena Luty z Miejskiej Biblioteki Publicznej.

W nawiązaniu do wczorajszego Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia pani Marzenka nauczyła dzieci wyliczanki o Kubusiu Puchatku.

Świetliczaki po raz kolejny wcieliły się w role ilustratorów.  Po wysłuchaniu opowiadań wspólnie narysowały kolorowe ilustracje , tym samym tworząc własną książeczkę.

Bożena Szarek i Natalia Halikowska
  (szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)
  E.R