WSPIERAMY SZLACHETNĄ PACZKĘ

(szerokość: 224 / wysokość: 225)Uczniowie klasy IV c z wraz rodzicami i wychowawczynią p. Anetą Czapską postanowili włączyć się w przygotowanie pomocy dla potrzebujących rodzin w ramach projektu SZLACHETNA PACZKA. Dlatego wszyscy wspólnie przygotowali przedświąteczny kiermasz, na którym można było kupić pyszne słodkości – domowe ciasta i galaretki oraz własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe kartki i ozdoby świąteczne. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, wprowadził też w szkole radosną, przedświąteczną atmosferę. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na przygotowanie paczki – prezentu dla jednej z rodzin, która potrzebuje wsparcia.

Brawo dla uczniów i rodziców za  tak SZLACHETNĄ inicjatywę!

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)
   Więcej zdjęć w galerii  E.R