Wycieczka na wystawę
                                       budowli z klocków Lego

(szerokość: 375 / wysokość: 248)8 grudnia 2015r. uczniowie klasy III a i III c wraz z wychowawczyniami Aliną Bijak i Teresą Halikowską oraz pod troskliwą opieką kilku rodziców, wybrali się do Wrocławia na największą w Polsce wystawę budowli z klocków LEGO.

Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały wystawę. Precyzja konstrukcji z tak małych klocków różnych budowli, pojazdów, statków oraz postaci wzbudziła wielkie zainteresowanie. Największą frajdą był kącik zabaw, pełen kolorowych klocków, gdzie można było tworzyć własne konstrukcje. Po obejrzeniu wystawy i wesołej zabawie wszyscy udali się na jarmark bożonarodzeniowy. Tam podziwialiśmy piękne świąteczne dekoracje, jeździliśmy kolejką w Bajkowym Lasku.

W Bajkowym Lasku, czekały na nas przepiękne bajki, które swoją magiczną wizualizacją i oprawą dźwiękową wprowadziły wszystkich uczestników do iście baśniowego świata. „Szewczyk Dratewka ‘'„O dzielnym krawczyku", „Królewna Śnieżka" czy też „Pinokio" z rosnącym nosem, to tylko część tej niesamowitej przygody.

Pełni wrażeń , bardzo zadowoleni i w dobrych humorach wróciliśmy do domu.

Alina Bijak ,Teresa Halikowska

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

Więcej zdjęć w galerii  E.R