WyglÄ…da dobrze

EKO - CHOINKA

W Å›wietlicy uczniowie klas 1a i 1b wraz ze swojÄ… wychowawczyniÄ… AnetÄ… TÅ‚uÅ›ciak, zamiast zastanawiać siÄ™ nad wyborem żywej lub sztucznej choinki, postanowili poszukać innych rozwiÄ…zaÅ„. PomysÅ‚ padÅ‚ na wykonanie choinki ekologicznej.

W ostatnim czasie pierwszoklasiÅ›ci zgromadzili mnóstwo rolek po papierze toaletowym. NastÄ™pnie, z zapaÅ‚em, zabrali siÄ™ do malowania ich na zielono. Po zÅ‚Ä…czeniu ponad 500 rolek i doprowadzeniu choinki do pionu, dzieci przypinaÅ‚y -zamiast bombek- różnokolorowe kokardki.

Uczniowie wÅ‚ożyli dużo pracy w wykonanie „świÄ…tecznego drzewka", jednak warto byÅ‚o starać siÄ™, aby ujrzeć efekt koÅ„cowy.

Jak widać, atmosferÄ™ Å›wiÄ…tecznÄ… można stworzyć ze wszystkiego, nie niszczÄ…c przy tym przyrody. Ta choinka przypomina nam nie tylko o Å›wiÄ™tach Bożego Narodzenia, ale jest dowodem na to, że wspólnymi siÅ‚ami można zrobić coÅ› z niczego.

Aneta TÅ‚uÅ›ciak

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)

E.R