Wyniki Konkursu Regionalnego na

„Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową"

(szerokość: 300 / wysokość: 262)Towarzystwo Przyjaciół Dzieci już po raz kolejny przyznało nagrody za najpiękniejsze szopki i stroiki bożonarodzeniowe. Komisja oceniająca w składzie: Janina Stasiak – krytyk, historyk sztuki, Łucja Seredyszyn-Wojtasik – historyk sztuki, Dariusz Czekaj – OM TPD, historyk sztuki, Maria Ugniewska – Stowarzyszenie Kulturalne „Krajobrazy", Alina Tarnawska- OM TPD, animator kultury, miała trudne zadanie do wykonania, ponieważ na konkurs napłynęło 179 prac wykonanych różnymi technikami.

Laureatem z naszej szkoły w kategorii wiekowej 8 – 11 lat został:

I MIEJSCE – MICHAŁ JANUSZ Z KLASY VI A

Uroczyste wręczenie nagród i wystawa prac odbędzie się 18 grudnia 2015r.  o godz. 14.00 w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Legnicy, ul. Jordana 17.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Wyróżnionym gratulujemy!

Aleksandra Halikowska