MISTRZ DOBREGO ZACHOWANIA

(szerokość: 375 / wysokość: 281)26.01.2016r  w klasach pierwszych nastąpiło  wręczenie dyplomów za zdobycie tytułu : „Mistrz dobrego zachowania w świetlicy".

Już na początku roku wszystkie dzieci zostały poinformowane o takim konkursie,  więc każdy „Świetliczak" miał równe  szanse. Przez I półrocze  uczniowie zbierali (+) i () za  stosowanie się do reguł obowiązujących w świetlicy , bądź (-) za zachowania niepożądane.

Osoby, które uzyskują tytuł  „Mistrza dobrego zachowania" muszą być bardzo miłe, koleżeńskie, kulturalne, aktywnie uczestniczyć w konkursach i zajęciach świetlicowych oraz dbać o ład i porządek.

„Mistrzami dobrego zachowania" w świetlicy zostali:

·        Natalia Jańczyńska  - Ib

·        Krzysztof Kaszowski- Ib

·        Franciszek Salastowicz – I d

·        Nadia Merunowicz- I d

Gratulujemy pierwszoklasistom i życzymy pozostałym uczniom  brania przykładu od zwycięzców, którzy są prawdziwym wzorem do naśladowania dla pozostałych dzieci.

Wychowawcy świetlicy  klas pierwszych:

Aneta Tłuściak, Małgorzata Kozioł

E.R