XIV KONKURS PLASTYCZNY „ŻYJMY ZDROWO I BEZPIECZNIE"

Oddział Miejski TPD W Legnicy ogłasza XIV edycję konkursu

„Żyjmy zdrowo i bezpiecznie oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

Konkurs ma na  celu popularyzację zdrowego stylu życia (racjonalne odżywianie, uprawianie sportów, właściwe spędzenie wolnego czasu, zapobieganie nałogom) oraz bezpieczeństwa ( bezpieczne poruszanie się po drogach, bezpieczna kąpiel, zapobieganie pożarom, itp.).

W tym roku przewidujemy także wydzielenie w konkursie części dotyczącej zasad ruchu drogowego-  za prace o tej tematyce będą przyznawane osobno miejsca i wyróżnienia. Dla osób, które podejmą ten temat przewidziane są specjalne wyróżnienia i nagrody.

W pracach należy podać:

·       imię i nazwisko,

·       wiek

·       szkołę lub placówkę wykonującego.

Termin dostarczenia prac upłynie -16 marca 2016r

Prace należy składać

W ŚWIETLICY SZKOLNEJ LUB W SALI NR 5 U P. ALEKSANDRY HALIKOWSKIEJ

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (76)724-51-09.

Laureaci zostaną powiadomieni za pośrednictwem Przewodniczących drogą mailową, wyniki będą również dostępne

na stronie internetowej TPD . Organizatorzy nie zwracają nagrodzonych prac.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!!