„SPOTKAJMY SIĘ W CZWÓRCE"

(szerokość: 375 / wysokość: 280)W dniach 18 oraz 19 lutego świetlica szkolna powitała chojnowskich przedszkolaków- przyszłych pierwszaków, pod przewodnictwem organizatorki corocznego przedsięwzięcia p. Bożeny Szarek. Dzieci  wraz z wychowawczyniami z Przedszkola Miejskiego nr 3 przekroczyły próg naszej  szkoły o 9.00, rozpoczynając „Spotkanie z Czwórką" od zwiedzania szkoły. Na początku przybyli goście wcielili się w rolę małych badaczy z pomocą nauczycielki przyrody p. Bernardy Mormul, która zaprezentowała kilka ciekawych doświadczeń, budzących ciekawość poznawczą u maluchów. Następnie dzieci miały okazję obejrzeć pracownię komputerową, salę językową, teatralną, gabinet pani pielęgniarki oraz bibliotekę szkolną. Miłe przywitanie, ciepłe słowa oraz zupełnie nowe miejsca wywołały u dzieci uśmiech od ucha do ucha.

Po zwiedzeniu szkoły przyszedł czas na część artystyczną naszego spotkania- przedstawienie drugoklasistów pt. „Bal w pokoiku lal", wraz z udziałem „Małego zespołu wokalnego", przygotowane przez p. Natalię Halikowską oraz taniec z szarfami przy muzyce poważnej, grupy prowadzonej przez p. Malwinę Rząsę. Następnego dnia takie same atrakcje były zapewnione przedszkolakom z Przedszkola Miejskiego nr 1 oraz przedszkola niepublicznego „Skrzat". Obok uśmiechów i wrażeń wyniesionych z odwiedzin w naszej szkole, każdy przedszkolak otrzymał kolorowy kotylion z logiem szkoły.

Za miłą wizytę bardzo dziękujemy!

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

Przedszkole nr 1 i „SKRZAT"

Więcej zdjęć w galerii  E.R   /   foto: E.R