POZNAJEMY ANTARKTYDĘ I LEKTURĘ

„ZACZAROWANA ZAGRODA" NA ZAJĘCIACH

W BIBLIOTECE

Zobacz w zakładce   Cała szkoła czyta dzieciom i inne zajęcia

Uczniowie klasy II a i II c uczestniczyli w dniach 18.02.2015 r. i 24.02.2015 r. w zajęciach  w bibliotece szkolnej. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom wiadomości o Antarktydzie, stacjach badawczych, o polskich badaczach, lekturze pt. „Zaczarowana zagroda", a także o autorach: Alinie i Czesławie Centkiewiczach.

Na zakończenie uczniowie otrzymali kartki z pingwinem Adeli do uzupełnienia nazw  części ciała.

E.R

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)
   E.R