„BĘDZIE, BĘDZIE ZABAWA, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!..."- czyli świetlicowe KARAOKE

26.02.2016 r.

Zobacz w zakładce świetlicy - zejdź na dół

Śpiewanie- umiejętność, którą posiada niewielu, czy może zajęcie dla wszystkich? Stanowczo najwięcej radości przynosi w grupie,  co udowodniły dzieci ze świetlicy podczas konkursu KARAOKE. Lekka trema, drżące głosy i mała niepewność były zauważalne, jednak tylko przy pierwszych prześpiewanych wersach.

Początkowo zaczęliśmy od nastrojowych, bajkowych melodii, lecz aura towarzysząca naszemu konkursowi szybko uległa zmianie. Największą popularnością cieszyły się skoczne i wszystkim znane piosenki Disco polo oraz hit „Bałkanica". Dzieci poruszone dźwiękami muzyki coraz chętniej i odważniej prezentowały się przed publicznością, która z każdym następnym przebojem, a ich propozycji nie było końca, skakała coraz wyżej. Nawet dźwięk szkolnego dzwonka nie był w stanie przerwać wspólnej zabawy, jednak mimo ogromnych chęci kontynuacji, musiał nastać jej nieubłagany koniec.

Atmosfera wszechobecnego szaleństwa sprawiła, że jedno wiemy na pewno- nie możemy doczekać się następnego razu!

Wychowawcy świetlicy

(szerokość: 375 / wysokość: 210)   (szerokość: 375 / wysokość: 210)  (szerokość: 375 / wysokość: 210)  (szerokość: 375 / wysokość: 210)

Zobacz w zakładce świetlicy  E.R