(szerokość: 190 / wysokość: 117)ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ

Wielkanoc to święta, które między innymi kojarzą się nam z wiosną. Piękny dopełnieniem tych Świąt są kolorowe ozdoby. Wśród nich dominują: zajączki, baranki, kurczaczki, a także kolorowe pisanki.

Swoją wiedzę i umiejętności wykonywania przeróżnych ozdób wielkanocnych, przekazała uczniom z klasy II c p. Krzysztofa Giersok. Podczas warsztatów plastycznych dzieci  wykonywały kurczaczki  z włóczki.

Praca sprawiła dzieciom dużo radości i na pewno będzie doskonale prezentować się wśród domowych ozdób.

Alicja Gac

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH