9 czerwca w Gimnazjum nr 2 w Chojnowie obył się konkurs matematyczny pod hasłem „Arytmetyka, logika i kawałek patyka". W konkursie brały udział klasy szóste z chojnowskich podstawówek i klasy pierwsze z Gimnazjum nr 2. Konkurs miał formę turnieju drużynowego, przebiegał w swobodnej atmosferze. Zmagania wygrała drużyna klasy VI c z naszej szkoły w składzie: Ola Cawrycz, Karol Madura i Sebastian Wróblewski. Drugie miejsce, po dogrywce, zajęła drużyna klasy VI a z naszej szkoły – Michał Janusz, Kacper Matys, Patryk Kamień. Trzecie miejsce należy do uczniów Gimnzjum nr 2 z klasy  I b. Dziękujemy za zaproszenie na konkurs pani Dorocie Martce. Uczniom gratulujemy sukcesu.

więcej zdjęc w galerii