Uwaga - informacje dotyczące stypendium szkolnego rok szkolny 2016/2017.

W dniach od
01 do 15 września br. w Urzędzie Miejskim w Chojnowie, pokój nr 9 można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2016/2017 wraz z wymaganymi załącznikami .
Pomoc materialna o charakterze socjalnym ma na celu zmniejszenie różnic w dostępie do edukacji, umożliwienie pokonywania barier dostępu do edukacji wynikających z trudnej sytuacji materialnej uczniów i ich rodzin.

Przysługuje uczniom zamieszkałym na terenie miasta Chojnowa, w rodzinie których dochód netto na jedną osobę w miesiącu poprzedzającym datę złożenia wniosku nie przekracza kryterium dochodowego zgodnie z ustawa o pomocy społecznej, tj. 514 zł.

Wnioski  należy składać w Urzędzie Miejskim po uzyskaniu pozytywnej decyzji od dyrektora szkoły.

Druki wniosków do pobrania od dn. 16.08.2016 r. w Urzędzie Miejskim w Chojnowie, pok. nr 5 (parter) w godz. 8.00-15.00 oraz
w naszej szkole w sekretariacie.