DZIEŃ CHŁOPAKA W II B

(szerokość: 375 / wysokość: 251)30 września z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klasy IIB gościli fotografa p. Emilię Marciniszyn, która zorganizowała dla dzieci FOTOBUDKĘ. Każdy miał okazję być bohaterem fotografii artystycznej i choć na chwilę przybrać nową postać. Dzieci według własnego uznania przymierzały wykwintne, finezyjne lub komiczne elementy strojów i pozowały do zdjęć.  Radości z przebieranek nie było końca. Po sesji pani Emilka poczęstowała wszystkich zabawnymi muffinkami. W tym dniu uczniowie otrzymali również drobny upominek.

Pragniemy podziękować rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji imprezy.

Uczniowie klasy II B wraz z wychowawcą

E.R