PO RAZ TRZECI W PROGRAMIE „SZKOŁA Z KLASĄ 2.0"

Przystępujemy do piętnastej, jubileuszowej edycji Szkoły z Klasą 2.0, która w tym roku szkolnym chce się skupić na szkole jako miejscu, które służy nie tylko przygotowaniu do życia zawodowego, ale w którym życie toczy się każdego dnia, a wszyscy, którzy tworzą szkolną społeczność, mają wpływ na nauczanie/uczenie się, wzajemną komunikację i relacje. Akcent zostanie położony na refleksję, zespołowe planowanie, badanie potrzeb i oczekiwań społeczności szkolnej oraz na praktyczne działania (w tym roku zadania dyrektorskie i nauczycielskie zastąpi jedno duże zadanie dla szkoły).

Przez cały rok szkolny nasz Zespół, za pośrednictwem platformy internetowej, będzie wspierany przez moderatora. Moderator będzie zamieszczał informacje zwrotne do opisów koordynatora i udzielał wskazówek.

Nasz tegoroczny Zespół to p.dyrektor – p.Beata Miler-Kornicka, koordynator szkolny – p.Justyna Dziubak-Sobiechowska oraz nauczyciele: p.Aneta Czapska, p.Beata Wawrzeńczyk, p.Violetta Gachowska, p.Marzena Rudzka-Kupczyńska, p.Iwona Nowicka, p.Sabina Kaszowska, p.Barbara Słotwińska.

Program prowadzony jest przez Fundację Szkoła z KlasąCentrum Edukacji Obywatelskiej i „Gazetę Wyborczą" przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Fundacji Agory.