Grunt to zdrowie

Doktor „Świeżak" niech nam powie

Jak należy dbać o zdrowie!

W naszej świetlicy w miniony tydzień odbył się cykl zajęć pt: „Grunt to zdrowie". Dzieci z klas II zapoznały się z zasadami zdrowego odżywiania, a przede wszystkim  pogłębiły swoją wiedzę na temat produktów bogatych w witaminy. Podczas zajęć świetlicowych towarzyszyły dzieciom przyniesione przez nich „Świeżaki"- pluszowe owoce i warzywa. Na zakończenie każdy uczeń mógł narysować   swoją ulubioną maskotkę. Oprócz tego Świetliczaki poznały zdrowe i twórcze sposoby spędzania wolnego oraz dowiedziały jakie znaczenie dla zdrowia ma aktywność fizyczna i uprawianie sportu.

Aneta Gac Małgorzata Kozioł

(szerokość: 375 / wysokość: 249) (szerokość: 375 / wysokość: 249)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII      E.R