Bajkowy dzień

W dniu 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Uczniowie klas I-III z naszej szkoły będą świętować:

8 listopada 2016 r. godz. 10.45

W tym dniu klasy  przebiorą się  za postacie z bajek. O godz. 10.45 spotkamy się na małej sali gimnastycznej. Każda klasa  zaprezentuje i zareklamuje ulubione bajki, baśnie poprzez opowiadanie, krótką inscenizację, skecz, plakat. Celem tego spotkania jest promocja czytelnictwa i zachęcenie kolegów i koleżanki do czytania książek.

Przypominamy, że w naszej bibliotece są nowe pozycje zakupione w ramach rządowego programu Priorytet 3 - Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.

Otrzymaliśmy 15,000 zł  na zakupy.

E. R