Uczniowie SP4 vs reszta województwa,

czyli warcabowe starcie !

Po ogromnym sukcesie naszych zawodników z „Koła warcabowego" w rozgrywkach warcabowych strefy legnickiej, nadszedł czas na pojedynki na szczeblu wojewódzkim. 6 listopada w malowniczym Krzeszowie odbył się „Finał Dolnośląski w warcabach stupolowych", gdzie uczniowie SP4 reprezentowali powiat legnicki.

Nasi gracze aktywnie przygotowywali się do finału. Stale motywowani i wzbogacani w nowe umiejętności taktyczne przez opiekuna p. Bożenę Szarek, skoncentrowani i z dobrym nastawieniem przystąpili do kolejnych rozgrywek, podczas których udowodnili, że wszelkie ćwiczenia nie poszły na marne.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria „Orlik"- dziewczęta

IV miejsce- Julia Grzech z kl. IIIb

Kategoria „Orlik"- chłopcy

IV miejsce- Michał Jankowski z kl. Ib

X miejsce- Piotr Kulawiak

XIII miejsce- Michał Gurgul

Kategoria „Młodzik"- dziewczęta

X miejsce-Anna Tersa

XII miejsce- Julia Wiśniewska

Laureaci od I do VI miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz serdeczne gratulacje, które bez wątpienia należą się wszystkim zawodnikom.

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

E.R