ANDRZEJKOWE POPOŁUDNIE Z WRÓŻBAMI

29 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa uczniów klasy IIIB „ ANDRZEJKOWE POPOŁUDNIE Z WRÓŻBAMI".

Miłym akcentem poprzedzającym wspólną imprezę był występ uczniów przed rodzicami w przedstawieniu pt. „Baśniowy ambaras", za które uczniowie otrzymali wyróżnienie za „grę aktorską" podczas tegorocznego Przeglądu Małych Form Teatralnych z okazji Święta Patrona Naszej Szkoły. Występ dzieci został nagrodzony brawami.

Po przedstawieniu rozpoczęła się zabawa andrzejkowa. Każdy był ciekawy jak będzie wyglądała jego przyszłość, co go czeka i na co musi uważać. Stara wróżka miała wielu pomocników, bowiem uczniowie sami przygotowali niektóre wróżby. Wśród licznych zabaw i wróżb nie zabrakło tradycyjnego lania wosku. Śmiech i radość towarzyszyły wszystkim do samego końca imprezy, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Dorota Chopkowicz

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)
  WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII       E.R