Uczniowie klasy V c w magazynie

Szlachetnej Paczki

(szerokość: 300 / wysokość: 250)W minioną sobotę 10 grudnia przedstawiciele klasy V c wraz z rodzicami gościli w magazynie Szlachetnej Paczki w Chojnowie. Udali się tam, aby przekazać wolontariuszom zgromadzoną pomoc materialną dla wybranej rodziny, a konkretnie dla samotnego niepełnosprawnego pana. Udało nam się zebrać sporą ilość żywności oraz środków czystości, zakupiliśmy ciepłą zimową odzież, obuwie na zimę, chodnik do domu, w paczkach znalazła się także kołdra, poduszka, ręczniki, koce i pościel. Razem uzbierało się 11 paczek, które z radością przekazaliśmy wolontariuszom Szlachetnej Paczki.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie wszystkim sympatykom idei pomagania, a szczególnie naszym rodzicom i  zaangażowanym w pomoc rodzicom uczniów klasy II d!

Uczniowie klasy V c z wychowawcą, p. Anetą Czapską

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

E.R