Już niedługo Walentynki

14 lutego

(szerokość: 95 / wysokość: 95)(szerokość: 95 / wysokość: 95) (szerokość: 95 / wysokość: 95)

POCZTA WALENTYNKOWA to doskonała okazja, aby wyznać swojej sympatii, że bardzo ja lubimy.

Co ważne, można zrobić to anonimowo
(tylko najodważniejsi się podpisują).

Samorząd Uczniowski przygotował skrzynki na listy, do których uczniowie będą mogli wrzucać listy, którymi chcą obdarować swoje sympatie.

W dniach 6 - 9 lutego przynieście wcześniej przygotowane „walentynki", można je przygotować na spokojnie, w domu, zrobić wyjątkową walentynkową laurkę, która zachwyci naszą sympatię. Walentynki muszą być włożone do koperty i zaadresowane
(imię, nazwisko i klasa).

10 lutego specjalni posłannicy będą roznosić Walentynki po klasach.

Pamiętajcie, że przesyłki w poczcie walentynkowej nie muszą być wysyłane jedynie do osób przeciwnej płci. Czemu nie wysłać listu ulubionej koleżance? Na pewno ucieszy się, że Walentynowy posłaniec przyjdzie i do niej.

Miłej zabawy i wielu Walentynek życzy Samorząd (szerokość: 95 / wysokość: 95)Uczniowski.  (szerokość: 95 / wysokość: 95)