„W Karnawale czas na bale…"

Z początkiem każdego roku, momentem najbardziej wyczekiwanym przez uczniów klas młodszych jest szkolny bal karnawałowy.

W tym roku odbył się  10 lutego,  w przeddzień ferii zimowych.

Dzieci z radością powitały ten dzień, przebrane w różnorodne stroje prezentowały ulubione postacie z bajek i filmów. Nagle w całej szkole zaroiło się od księżniczek, królów, wróżek, cyganek, muszkieterów, czarownic. Pojawili się nawet piłkarze największych klubów piłkarskich oraz liczni bohaterowie kultowego filmu „Gwiezdne wojny". Były również smoki, zaklinacze węży, motyle, nietoperze, lwy i tygrysy oraz inne stwory i dziwadła…

Radosna zabawa prowadzona przez animatorki, przeplatana była różnorodnymi konkurencjami, w których uczniowie wykazywali się zręcznością i sprytem. Wielkie emocje i radość budził widok maskotek, które zupełnie nieoczekiwanie pojawiały się na sali i porywały do tańca uczestników imprezy. Widać i słychać było, że każdy uczestnik tanecznego szaleństwa marzył wtedy o uścisku słynnej disnejowskiej Myszki Miki, czy też Olafa, zabawnej postaci z filmu „Kraina lodu".

Wszyscy do samego końca imprezy bawili się znakomicie, a humor dopisywał zarówno dzieciom, nauczycielom, jak i pojawiającym się na sali rodzicom. Uczniowie choć zmęczeni tańcami, zadowoleni opuszczali salę, udając się na zasłużony wypoczynek po pierwszym semestrze nauki.

Dorota Chopkowicz, Alicja Gac

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 250)

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 248)