ŚWIATOWY DZIEŃ CZYTANIA TOLKIENA

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „W ZACZAROWANYM LESIE

TOMA BOMBADILA - BITWA O ŚRÓDZIEMIE"

W dniu 30 marca 2017 r.  3 drużyny 5-osobowe z klas szóstych udały się z bibliotekarką do MBP w Chojnowie. Cel - konkurs - Bitwa o śródziemie, który zakończył się dla jednej z naszych drużyn sukcesem - zdobyli I miejsce i drugi pierścień oraz nagrody książkowe.

Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

I MIEJSCE ZAJĄŁ ZESPÓŁ „LUDZIE" Z NASZEJ SZKOŁY, ZDOBYWAJĄC TYTUŁ DRUŻYNY PIERŚCIENIA.

Skład zwycięskiego zespołu: Anna Tersa, Anna Wieleżew, Jacek Limanowski, Filip Cieśla, Michał Chopkowicz

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

Udział wzięły również drużyny z klasy VI a: M. Ziółkowska, M. Myśko, P. Skuła, O. Dwojak, Ł. Darmoros. Drużyna odgadła najwięcej zagadek.

Klasę VI b reprezentowali:  N. Inglot, O. Sypień, E. Rokita, A. Druzga, M. Siniak. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe książki.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII    E.R