Cała szkoła czyta dzieciom"
Pedagog szkolny czyta w klasie III a

(szerokość: 300 / wysokość: 397)W dniu 4 kwietnia 2017 r.  na zaproszenie bibliotekarki, klasa III a wraz z wychowawczynią p. Barbarą Waganiak przyszła do biblioteki szkolnej na zajęcia w ramach programu „Cała szkoła czyta dzieciom". Pedagog szkolny p. Maria Pura  czytała uczniom krótkie opowiadania, z książki G. Kasdepke „Co to znaczy… 101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń". W sposób zabawny autor wytłumaczył czytelnikom trudne związki frazeologiczne. Dzieci pięknie odpowiadały na zadawane pytania. Widać było, że zrozumiały powiedzenia takie jak: „drzeć koty", „słomiany zapał", „wpuścić kogoś w maliny" itp. Po spotkaniu trzecioklasiści wypożyczali książki G. Kasdepke oraz innych autorów.

Już wkrótce zajęcia dla uczniów klasy III b.

Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)
  Wiecej zdjęć w galerii    E.R