Z „Czwórką" na łące…

W sobotnie popołudnie 17.06. społeczność chojnowskiej „Czwórki" pokazała, że nawet deszcz jej nie straszny. Jako najliczniejsza grupa wśród placówek oświatowych Chojnowa zaprezentowała się przed mieszkańcami miasta. Uczniowie pięknie przebrani, z różnorodnymi rekwizytami w dłoniach przy dźwiękach werbli przemaszerowali przez chojnowski Rynek. Na „Czwórkowej łące" znalazły się śliczne biedroneczki, pszczółki, grające na werblach bociany, wśród stokrotek i słoneczników przemieszczały się także motyle i stonogi. Wielu nauczycieli wychowawców z tej szkoły zmotywowała i zaangażowała nie tylko uczniów, ale także rodziców na tyle mocno, że mimo niesprzyjającej pogody „Czwórkowa łąka" zakwitła niezwykle kolorowo.

Kolejny raz Korczakowcy udowodnili, że potrafią stanąć na wysokości zadania.

Więcej zdjęć w galerii

2018 - 100-LECIE  NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI